| diraku a întrebat:

Am Instalat jocul RTW (Rome Total War) fara nici o pb, am inceput prima misiune, am terminat-o, iar la a doua misiune dupa ce trece un anumit timp imi da o eroare "Send Error Don't Send Error Report" si-mi inchide jocul fara nici o alta explicatie! stie cineva cum pot remedia eroarea asta? sau de la ce provine?

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Si eu am avut o erori asemanatoare la niste jocuri:
1) poti reinstala jocul
2)daca problema persista instaleaza un patch ceva.

Succes!

1 răspuns:
| VladCzR a răspuns:

Patch e cea, mai buna solutie.sau incearca sa descarci dp net un nou config.cfg sai se mai numeste si aLL.res multa bfta