| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna, azi mi-am luat un ps4 si cand intru pe Youtube vad videoclipurile foarte rau, cum as putea sa le vad macar in hd? Ce as putea face? Si din ce cauza face asa? Va rog astept un raspuns
P.s scuze daca am gresit categoria

3 răspunsuri:
| Mache_Ciprian_1993 a răspuns:

Nu poti face nimic si eu am PS4 si stiu cum se vede, incearca din setarile televizorului!

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru Mache_Ciprian_1993):

Pai si ce as putea face din setarile televizorului?

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru Mache_Ciprian_1993):

Am adus modemul mai aproape de ps si acum merge mai bine daca o sa il conectez prin cablu sau daca il aduc si mai aproape cred ca o sa se vada si mai bine