| Marry123 a întrebat:

Cand am introdus USB in pc nu mi-l recunoaste nici in My Computer si nici in Disk Management, iar cand s-a instalat a dat o eroare ca nu se poate realiza instalarea dintr-o anumita problema si apare in imaginea de mai jos cu semnul exaclamarii in Device Manager.
http://imgur.com/mFOrNgM

1 răspuns:
| Diggster a răspuns:

Am patit si eu aceeasi problema pe windows 7. Dar dupa multe incercari de schimbare a portului. A reusit sa il conectez.Ca raspuns la problema ta nu am ce sa zic. Poti incerca sa il tot reconectez in porturi diferite. Mersi