| ѕlαѕհ a întrebat:

Salut. Am introdus stick-ul USB in laptop si nu imi apare partitia stick-ului in My Computer. Ce pot face? Cand intru in Device Manager la Disk Drivers imi apare ca e totul in regula. Ca e driverul instalat.
Cand intru in Manage > Disk Management imi apare stickul https://i.imgur.com/lAxWJfT.png, dar daca dau proprietati sau orice alta optiune imi da aceasta eroare: https://i.imgur.com/xCsQ3Pd.png
Am testat stick-ul pe TV si functioneaza, nu e defect.

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Da, dar este posibil ca doar asa sa mearga.

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Poti sa il formatezi ntfs? Sau altceva?

| ѕlαѕհ explică (pentru dinaprilie):

Da, dar asa pierd fisiere, nu?

| ѕlαѕհ explică (pentru dinaprilie):

Am rezolvat problema. Am sters Unknown device din Storage Volumes. Cand deschideam laptopul partitia (J) care trebuia sa fie pentru Stick lua automat DVD-romul. Am dezinstalat partitia (J) si dupa ce am reintrodus stickul l-a luat. Multumesc de raspunsuri!

| dinaprilie a răspuns (pentru ѕlαѕհ):

Da, dar este posibil ca doar asa sa mearga.

| Vântulalb a răspuns:

Ai incercat alt port usb? Si eu am un stick care merge intr-un singur loc din trei.

| ѕlαѕհ explică (pentru Vântulalb):

Am incercat in toate 3 si e aceeasi problema. Am instalat un program (Disk Genius) care vede stickul https://i.imgur.com/T7008nR.png, dar nu ma ajuta sa rezolv problema sa-mi adauge partitia in MyComputer. Cand aleg Assign New Drive Letter imi apare o partitie cu semnul intrebarii in care nu pot intra.