| OnlyOneMikyAndre a întrebat:

Cand deschid PC-ul imi da o eroare de la Windows C++ ceva de genu:AKW. exe am instalat ultima versiune de Windows C++ dar tot imi pare mereu cand deschid calculatorul.Va anunt ca am Windows Service Pack 1 abia l-am instalat(acum o saptamana). Imi puteti spune ce este de facut?puppy dog eyes.Sau ce are windowsul?big grin:3.

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

AKW.exe este un virus.

| OnlyOneMikyAndre explică:

Esti sigur? Imi apare eroare de la Windows C++ si cand imi apare, PC-ul merge foarte greu daca vreau sa intru pe internet.sad