| Ursu_Maria_Stefania_1996 a întrebat:

Cand vreau sa ma joc pe FiveM imi da o eroare de genul Nivida GPU drivers encountered an error.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Cred ca ai deja instalat Nvidia Gforce Experience, daca nu descarca software-ul de pe website-ul celor de la nVIDIA si instaleaza-l cand se deschide o sa fie sus in stanga drivers iar daca este un update pentru placa video instaleaza-l. Dar poate nu este place video, esti sigura ca ai instalat absolut tot ce are nevoie FiveM?

3 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Ai putea sa ne dai mai multe detalii despre sistemul tau? Ai GTA V cumparat?

| Ursu_Maria_Stefania_1996 explică (pentru KlibrDM):

Da il am cumparat

| KlibrDM a răspuns (pentru Ursu_Maria_Stefania_1996):

Detalii despre PC? Procesor, RAM, Placa video? Iti da acea eroare cand intrii pe FiveM sau cand intrii pe un server? Ai incercat sa intrii pe alte servere?