| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Buna,care este cel mai tare metin2 din lume gen hammer dar pvm adica cu iteme la fel?

Răspuns Câştigător
| andutzaorigami a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Empire Mt 2. Dar downloadarea este foarte rara.Atunci stia verisoramiu o fata care stia de unde sa il ia, dar nu mai stie...Incearca Metin 2 FireBlood

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru andutzaorigami):

Pai andutzaorigami si cristimarica m-am jucat pe amandoua in afara de empire da is pf amandoua scuze

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru andutzaorigami):

Ms pentru metin fire blood. Uite funda

5 răspunsuri:
| CrYsTyMaRiCa a răspuns:

Metin2 earth pentru ca iti iei cal de la orice lvl fara sa-l cumperi cresti repede faci bani repede

| danisan a răspuns:

Mijagi mj4 mt2 am 500kk intr-o zi si cresti si repede da un sfat nu fa mis a da se dau blesuri la un 1 yang si este posedata de 80 si nu esueaza nimic la fierar e un super metin2 da se gases greu otelul funda