| Marko_7130 a întrebat:

Buna,

Care ma ajuta sa descarc PES 2013?

Am intrat aici, am dat click pe linkurile de sus http://yougames.ro/download/794-download-pes-2013-demo.h tml si ma duce pe alte pagini. poate sa imi explice cineva cum descarc?

mersi.

Răspuns Câştigător
| BCosmyn a răspuns:

Trebuie sa apesi acolo pe DOWNLOAD LINK! si iti apare o imagine cu adf.ly...astepti 5 secunde si sus in colt in dreapta iti apare o imagine cu "sari peste" sau "skip this ad". Apesi acolo si incepe descarcarea big grin Sper ca am fost de ajutor