| ramy4ever a întrebat:

care stiti niste jocuri cu ferma online sau care le pot descarcabig grin? funda la cele mai frumoase big grin!

3 răspunsuri:
| florin_4376 a răspuns:

De pe Hi5 Barnn Budy. Facebook Farmville. Hi5 Green Farm ...Cu placere pentru ca ti-am fost de ajutro

| LetyKaty a răspuns:

De descarcat.pai gasesti o multime cu ferma pe zylom.com si multe alte jocuri foarte interesante...e ceva unic, ceva special cel site, iar jocurile sunt fanastice.sa intri! fundistza?

| oanacatalina a răspuns:

Cel mai popular este Farmville de pe Facebook si sa stii, e si foarte interesant. Tot timpul apar lucruri noi. Ti-l recomand calduros!