| GameGame a întrebat:

Caut in joc vechi de cam 10- 15 ani (cel putin eu ma jucam cand aveam 5 ani).Nu ii mai tin minte numele dar imi aduc aminte multe din joc.
1)Este un joc in browser.
2)Este pixelat.
3)Ai 3 clase: War Arcas si Mag
4)Aveai o harta care iti arata toate ragatele, raurile...etc (regatele erau niste castele mici de diferite culori)
5)Aveai multe misiuni si putea parasi un regat doar cand omorai un monstru dintr-o caverna din regat(tin minte ca voiam sa trec pe un pod sa ies din regat si nu puteam nicicum, dar nu stiam engleza sa inteleg ce se intampla)
6)Fiecare monstru(mob) apartine unei factiuni si cand omori unul obtii puncta la tabara opusa.(6 sau 8 tabere in total parca).
7)Nu puteai trece prin rauri.
As aprecia daca stie cineva numele sa mi-l zica va rog.
Multumesc!

1 răspuns:
| Dragomir_Seby_1986 a răspuns:

Tot ce imi vine in cap ar fi Dragon Fable, 4story sau metin.