| Maryo007 a întrebat:

Buna,caut playeri pentru un server nou de metin2..cautam si staff.si caut cateva persoane sa ma ajute cu popularea.

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu vreau sa intru in staff ca este o munca destul de grea si o stiu.

2 Eu zic sa Promovez Servarul de Metin2 daca este un servar fara bug, fara care are toate conditile (sa fie clientul sa aiba denumirea server, sa mearga bune server, la fel si pagina de MT2).

3 Poti sa faci cont pe Facebook, Youtube, Twiter.
Sa promovez Prin saitul Metin2 Rank/Top ca sa poti sa urci Metinul tau in primele locuri sau in primele pagini.

4 Metinul sa fie cunoscut dupa un anumit lucru.
Ex: Metin2Speed (Metinul care cresti foarte usor).
Metin2Hammer (Mt2 Cel mai tare PVP).

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Ma ofer sa intru in staff si sa te ajut la polulare