| anonim_4396 a întrebat:

Buna,caut un joc cu masini,in care se faceau curse, iar pe drum erau cate 5 sau 6 chestii care te ajutau in timpul cursei. Unele puneau balti cu ulei pe drum,altele pioneze, altele iti dadeau nitro si tot asa.As vrea din nou sa am acel joc. Daca cineva stie cum se cheama spuneti-mi si mie va rog.

3 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Tot ce spui tu se regaseste in GTA San Andreas si Need for Speed Most Wanted( este jocul meu preferat). Bafta

| alexutz4love a răspuns:

Nu este niciun joc din cele mentionate la raspunsuri.