| agent00o a întrebat:

Buna ce are parola ce fel de parola trebuie sa pun ca nu imi accepta niciun fel de parola aici la metin http://imageshack.us/f/96/capturear.png/ tot asa imi scrie la orice dau la parola si cu numere si cu litere si combinatii ce trebuie sa scriu?

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Trebuie sa fie gen

cuvant+cifra+semn special:

exemplu Bucuresti33@ sau *mamaie81! sa fie cel putin 8 caractere lunga

Semnele speciale le faci apasand pe tasta Shift + cifrele de la 1 la 0 ca atunci cand faci @.

bafta