| Darck_Galbènù_1988 a întrebat:

Sall!
am si eu o mare problema cu un ID de yahoo mai exact cineva care imi cunostea parola mi-a schimbat-o, eu am incercat sa o schimb iar, m-am autentificat cu telefonul, am raspuns la intrebarile de siguranta, am primit mail pe ID-ul de incredere cu link-ul la care imi pot schimba parola toate au mers bine pana in punctul asta dupa care, de fiecare data cand ajung sa-mi schimb parola apare doar o singura bara in care pot tasta noua parola (nu mai sunt doua bare ca de obicei in care trebuie sa scrii parola de doua ori). acum de fiecare data cand incerc sa scriu noua parola oricum ar fi scrisa cu litere mari si / sau mici, cifre si / sau semne de punctuatie cum ar fi: @#$%^& etc nu o accepta si imi apare un mesaj scris cu rosu :
"Parola dvs. este slabă. Alegeţi o parolă mai puternică."
mentionez ca de fiecare data am depasit cel putin 8 caractere in care am folosit tot felul de combinatii. ce pot sa fac? va rooog sa ma ajutatiiii! sad

7 răspunsuri:
| RiZeRy a răspuns:

Pai scrii parola din 8 litere, 4 cifre si 2-4 litere mari. Funda? Plzz

| Darck_Galbènù_1988 explică (pentru RiZeRy):

Nu merge frate am incercat si cum ai spus tu dar degeaba... da-mi un exemplu exact de cum ai vrea sa fie parola ca sa o pun exact paia in caz ca nu am inteles exact cum ar trebui sa incerc... multumesc oricum

| RiZeRy a răspuns (pentru Darck_Galbènù_1988):

Scrii parola asa:Multumesc2345G.Funda?:*

| Darck_Galbènù_1988 explică (pentru RiZeRy):

Nu vrea... sad

| RiZeRy a răspuns (pentru Darck_Galbènù_1988):

Messu? Trebuie sa-l faci iar.

| Darck_Galbènù_1988 explică (pentru RiZeRy):

Daca zici ca sa-mi fac iar acelasi cont de mess cu acelasi ID... am incercat si mi-a spus ca exista deja un cont cu ID-ul pe care l-am ales sad

| RiZeRy a răspuns (pentru Darck_Galbènù_1988):

Fa-ti alt cont si alta parola fara sa ti-o ghiceasca nimeni! Si dupa, imi zici ci id ai si vorbim pe mess mai multe ok?