| KIibrDM a întrebat:

Buna!
Ce jocuri de vanat animale stiti?
Funda

Răspuns Câştigător
| RadwRadw a răspuns:

Hunting unlimited este cel mai tare joc de vanat... funda?

14 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cabela's hunting ground

| SamSon a răspuns:

Jurassik Park, Madagascar.

| GaByScream a răspuns:

Carnivor 1,2, 3 Poti vana dinozauri de tot felul.Esti in vremea pe cand traiau dinozaurii e misto jocul...grafica nu e cine stie ce dar e distractiv

| costache21 a răspuns:

Singurul joc pe care il stiu in care sa vanezi animale e red dead redempion care e pe xbox 360 si ps3. In acest joc trebuie sa faci misiuni gen gta 4 dar poti si vana.
FUNDA
?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Hunted unlimited

| MasterDisk a răspuns:

Un joc super bun e big game hunter love struck fundita?

| vasy1997 a răspuns:

Trophy hunter 2003 cel mai tare din parcare nu ma mai satur de el

| Midway a răspuns:

Prepelix happy

| Seby_3265 a răspuns:

El se refera la un simulator de vanatoare. Pai este Deer Hunter 2005, Cabela's Big Game Hunter, cam atat stiu, succes.

| Catalyn_Horga_1995 a răspuns (pentru Seby_3265):

Imi apare eroarea aceasta pe cabela's big game the program can't start because MSVCR100.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem ma poti ajuta?

| sf a răspuns:

Deer Hunter season 2005

| Zavoianu_Sebi_1998 a răspuns (pentru sf):

Il am si eu dar nu-mi apare in dreapta jos Butonu HUNT, poti sa ma ajuti?

| Zavoianu_Sebi_1998 a răspuns:

Eu am deer hunting 2005, dar nu-mi apare HUNT in dreapta jos, cine poate sa ma ajute?

| ReLaxo_1204 a răspuns:

Pe Metin2 Ro vanezi cate animale vrei tu! Orice ce fel de animale si e chiar distractiv.