| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti de jocul MarketGlory? chiar se poate face bani din el sau este doar o pacaleala?

Răspuns Câştigător
| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Jocul ala e pacaleala pacalelilor uneipacaleli bine elaborate domnule elev

| Gabitzu246 explică (pentru VrajitorulMaleficRevine6666):

Dar sunt atatia care au scos bani din asa ceva.

39 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Am intrat pe Market Glory.
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112
Si am facut a durat ceva pana sa faci firme sa ai bani dupa aceea am inceput sa castig cat de cat acuma castig bine si chiar ma bucur pot sa scot numai daca ajung la suma de 20Euro.
Desigur ca oricine ii este greu la inceput ca daca castigai din prima toti erau acum cu 20euro in buzunar fara investiti sau ceva experienta.
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

| Cipri99 a răspuns (pentru Mihail2020):

Mda ce sa zic daca dai click pe linkul lu asta ii dau lui ceva la un joc si din astea uitate la link strategy bla bla bla demonus112 numele lui la joc sau chestii,.

| Gabitzu246 explică:

Da bai frate toti ati scos bani in 2 zile... atunci de ce imi dati linkul de inregistrare ca sa ma afiliez voua?, terminati draq ca ma enervati, intr-adevar daca gasesti vreo 2-3 prosti care sa se inscrie de pe linkul tau atuncea poti sa spui ca ai facut bani.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Am jucat jocul asta ani buni si am ajuns la concluzia ca nu merita sa il joci. Orice actiune faci in joc trebuie sa platesti impozite in Ron, Gold sau Euro.Schimbi bani-platesti, creezi o companie-platesti, cumperi arme-platesti, retragi bani platesti 20% si multe altele care nici nu mai are rost sa le enumer.Alaturi de acest joc mai fac parte inca 2 jocuri(toate sunt legate intre ele) Goal Tycoon si Cave to Kingdom.Toate sunt frumoase de jucat dar sunt tepe mari.Atentie cu ele!

| Cipri99 a răspuns:

Nu se poate castiga daca sar castiga crezi ca ei ar mai da linkul si ar mai zice de el pe site-uri peste tot? tu ce ai face daca ai da de asa ceva sa zicem real si ai face 100dolari in 1ora sau mai putin nu cred ca l-ai da si in plus toate sunt false nimeni nu da bani pentru asa ceva.

| Gabitzu246 explică (pentru Cipri99):

Eu nu ma pacalesc prea usor, dar chestia este ca am cateva cunostinte care scot bani din asta, minim 25 de euro pe luna, si chiar am ramas masca cand am vazut asta.

| valen71n a răspuns:

Da se poate scoate foarte multi bani, doar ca la inceput este putin cam greu sa te ridici fara putina investitie in experienta...dar se poate si fara investitie dar cu multa rabdare...DE aici va puteti inregistra: http://www.marketglory.com/strategygame/mass3rati

| george74 a răspuns:

Stie cineva cum pot scoate Ronii? Ca imi apare sa retrag doar euro.

| Flykid a răspuns:

Intra aici si te convingi sigur:

http://castigaonlinebanicinstit.blogspot.ro/

| Luisman a răspuns:

Multi spun ca nu se pot face bani online si iata ca am reusit in sfarsit sa-i contrazic. MarketGlory este un joc online de unde poti scoate bani nu sunt doar vorbe in jur de 16000 de romani va poate comfirma.Inscrie-te si tu pe link-ul de mai jos si convinge-te singur. Dupa ce va inregistrati contactati-ma pe skype- luis.despa2 yahoo-despa.luis@yahoo.com pentru a va ajuta sa va activati contul si a va ajuta sa beneficiati de bonusurile maxime din acest joc. Link= http://www.marketglory.com/strategygame/Luisman

| Cata36 a răspuns:

Da chiar se castiga! am ramas socat cand m-am trezit cu 40 de $ in paypal iti recomand sa incerci eu si acum castig bani frumosi!

| mocoloco a răspuns:

Este adevarat ca poti scoate bani din acest joc :D uite site aici http://www.marketglory.com/strategygame/stefan99

| Darius_Marginean_1991 a răspuns:

Joc strategie si dezvoltare care il joci din placere
*nu necesite cunostinte in domenii savante/financiare/stiintifice
*fara depunere
*efort minim
Castig in functie de timpul petrecut in joc.Bani virtuali convertiti in bani reali garantat.Nu va asteptati la castiguri colosale

| Daniel_Daniel_1997_lDev a răspuns:

Se castiga dar trebuie sa te ocupi de joc si sa-ti petreci cat mai mult timp dand clickuri. http://www.marketglory.com/strategygame/DanielBull

| Shaweesh_Ermina_1962 a răspuns:

Da, eu am retras 20 euro, pentru verificare.
Se poate!
http://www.marketglory.com/strategygame/mirela1810

| Catuna_Adrian_1998 a răspuns:

Da este suta la suta adevarat ca poti scoate bani din joc crede-ma ai sa iti dai seama ca intr-adevar merita sa iti pierzi timpul pentru acest joc intr-adevar este putin mai greu in prima saptamana dar pe masura ce saptamanile trec ai sa iti dai seama ca de fapt jocul devine mult mai usor si mult mai interesant deci nu stiu daca pe tine te-am convins dar eu cel putin am incercat sa iti dau o mana de ajutor si in caz ca te-am pus pe ganduri sau in caz ca te-am convins si vrei sa iti demonstrezi ca chiar merita sa joci jocul acceseaza linkul acesta
http://www.marketglory.com/strategygame/Adrian1998

| nose a răspuns:

Pana acum una destul de buna si joc de cava timp cine e interesat sa se inregistreze sa intre aici si il voi ajuta cu sfaturi http://www.marketglory.com/strategygame/RustySilva

| Mar1aaa a răspuns:

Nu, trebuie timp, rabdare si cineva care sa te indrume.
Link inregistrare: https://www.marketglory.com/strategygame/MariaTsm01

| svior22 a răspuns:

Buna!
Incet, incet am inceput sa fac bani si eu din jocul asta! Cel mai fain este ca nu investesti mult timp in joc, dar trebuie sa ai ceva rabdare sa te dezvolti fara sa investesti nici un ban!
http://www.marketglory.com/strategygame/Panz33

| CjMt_Mt_1975 a răspuns:

Da, se poate, insa nu in conditiile aparente de la inscriere. Daca aduci multi oameni noi in joc, PENTRU O PERIOADA, primesti o suma, daca aduci multi bani in joc (iei actiuni sau o licenta "definitiva" la firma) atata timp cat te joci ai putea incasa ceva, acest ceva fiind bani relativ marunti. Fiecare pas din joc, indiferent cum se numeste e conceput sa-ti aduca maxim 0.01 euro joc daca respecti regulile de baza. Daca esti cazul fericit care are raportul profit/cheltuieli pozitiv constant, si poti aloca zilnic 3 ore si 10 minute si nu te deranjeaza sa fi vandut ca sclavii atunci mai trebuie sa intelegi ca fiecare euro real adus in joc e IMPOZITAT iar la retragerea de euro reali dai aprox. 30% impozit. TOT ce faci, de la activitate curenta la schimb intern euro joc -aur -ron e supus taxarii. Mai nou este o cenzura si la exprimarea opiniilor.
Cu toate astea, cu multa rabdare si calculat scrupulos orice faci, inca mai cred ca se poate...

| Codreanu_Robert_1991 a răspuns:

Salut, sunt jucator de mg, am cunostinte destule, am scos decat 20 euro, se fac bani intr-adevar, sunt foarte multe evidente de tinut, calcule de facut linkul pe care vi-l trimit alti este pentru afiliere pentru castigul de expreienta al oamenilor activi, se fac bani din acest joc dar nu de azi pe maine, eu am investit 60 euro fac 1 euro pe zi prin pachetul de experienta si activitate 1 ora pe zi, cresc pe zi ce trece cumpar referali si imi cresc productivitatea.
experienta scade energia scade cunoasterea scade, daca nu esti un jucator activ si nu ai timp sa citesti pentru a stii despre ce este vorba, nu inseamna ca e teapa. jocul este foarte bine realizat. O zi buna!

| deea8720 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/deea8720 merita incercat daca tot ne place sa jucam ceva iar daca castigam ceva si mai bine. nu pierdem nimic

| Ciocotisan_Gabriel_2002 a răspuns:

NU am avansat inca in marketglory ca sa pot scoate bani dar e de munca foarte mult si pentru putin. din acest joc online poti scoate bani din primele 3 zile, bani frumosi
----->http://elvengold.com/r/166362/en
din acest joc castigi bani mai usor decat in celelalte site-uri!

| danyx12 a răspuns:

Eu am incercat cu http://www.marketglory.com/strategygame/danydany2014 si a mers, garantat;)

| Soceanu_Catalin_1982 a răspuns:

Nu e nici o pacaleala...si eu am scos bani din joc

| Petrut_Cosmin_1976 a răspuns:

Eu am inceput sa fac bani.E greu un pic la inceput.Cu rabdare merge :) http://www.marketglory.com/strategygame/cosminpetrut