| SecretLover10 a întrebat:

BUNA, ce s-a intamplat cu metin 2, cand intru in joc aleg Server ( ex Lupus) iar la canal imi apare CH1... Ch2... etc, si cand dau conecteaza imi scrie eroare la conectarea la server. Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| Anonim_2871 a răspuns:

Pai ii apare mereu asa? daca da, reinstaleazatzi metinu daca apare numai miercurea intre orele 11-13 inseamna ca se lucreaza la elwinking bft...

| marius031 a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi nici un metin
In fiecare miercuri de la ora 11:00 pana la 12:00 si ceva toate serverele sunt inchise ca le verifica ei.
... Joci pe lupus? ce regat
joc si eu pe lupus regat rosu

| Maryan_8114 a răspuns:

SecretLover10 daca tia pare asa cand dai sa te conectezi inseamna ca munceste aia la server stai linistita ca va da iei drumu