| costynel2000 a întrebat:

Salut, mi-am luat de curând o tastatură..si nu prea funcționează, adică atunci când introduc parola la pc funcționează perfect, după ce îmi apare desktop-ul nu mai funcționează și când îi dai restart la pc pornește cu foarte mult lag.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Incearca ce anume te-am sfatuit in ultimul comentariu aici https://www.tpu.ro/......ioneaza_1/

"Da, cunosc acele porturi, le-am folosit in trecut ani de zile, se numesc porturi PS/2, conectai atat mouseul cat si tastaura in acest mod
iar acel 'slot patrat' se numeste USB la modul general
cum ti-am zis poti sa incerci la un alt pc, sau laptop, tastatura ta... unde? la un amic, vecin etc si vezi cum se comporta si la alt PC, atunci cand conectezi tastaura la portul USB al altui PC

la PC-ul tau ai un singur port USB? daca mai ai si altul baga in acela tastatura ta! si vezi daca face la fel "