| kdomi a întrebat:

Ce sa fac sa imi mearga Metin2 pe Windows8.

7 răspunsuri:
| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns:

Asteapta pana pe 28 octombrie atunci se lanseaza pe Windows8.

| kdomi explică (pentru Comanceanu_Daniel_1975):

Si acum big grin

| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns (pentru kdomi):

Joaca metin2 daca nu merge inseamna ca nu ai antivirusul bun metin2 la unele antivirusuri are virusi.

| kdomi explică (pentru Comanceanu_Daniel_1975):

Imi poti recomanda unul "bun" care sa mearga, eu vreau sa joc pe metin2 gx

| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns (pentru kdomi):

Antivirusul cel mai bun este avast eu am win8 si merge metin2 privat sau metin2ro

| kdomi explică (pentru Comanceanu_Daniel_1975):

Poti sa imi dai si mie id-ul tau de mess pls ca sa o rezolv si eu ( al meu este konrad.dominic)

| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns (pentru kdomi):

Al meu este comanceanu_dani@yahoo.com