| MihailaMarianZisPopa a întrebat:

Cum pot sa updatez un metin ca sa il fac sa mearga cu Windows8? Toate metinele pe care le-am incercat cu merg fiindca am windows8 (se misco foarte greu)! Daca nu exista update macar spuneti-mi un metin care merge cu windows8! Multumesc! Funda celui mai buuun!

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Toate Metinurile merge cu windows 8.
Windows 8 nu este compatibil systemului. Cume este si 7 nu-i compatibil systemului mereu trebuie sa il setezi jocul sa fie compatibil cand vrei sa te joci.
http://www.youtube.com/watch?v=MvZ4KBI-ulo
PS:Nu fac reclama cu acest video este un tutorial luat de pe youtube si atat.

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru Mihail2020):

Fatal! Am facut asta.Mie mi se deschide metinul dar imi merge foarte greu ...Ca si cum ar fi 20000 de playeri on numai pe o mapa.

| Mihail2020 a răspuns (pentru MihailaMarianZisPopa):

1.Ai facut toate updaturile.
Sau ai instalat Driverul la calculator daca instalezi Driverul la calculator iti creste viteza cu 446%.
2. Ce sa iti mai zic sa faci o curatare prin sistemul tau.
3. Sa mai scazi si tu din resurse la Windows 8 consuma multe resurse daca nu ai placa video de 1024 sau 4096Mb sa meara normal, repede.
Sa mai scazi din resurse in loc sa consumi resursele pe grafica si alte chesti puteai sa consumi in joc si aveai ca-m intr-o mapa cam 20 sau 1 player.
Dar Windows 8 consuma de x2 mai multe resurse ca windows 7.

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru Mihail2020):

Te rog da-mi id tau de mess sa ma ajuti te implor din inima happy :X

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru Mihail2020):

Te rog da-mi id tau de mess te rog sa ma ajuti happy Plisss

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru Mihail2020):

Sau da-mi add la mihailamarian18 Y! M