| ShaunWhite a întrebat:

Cine stie un Metin2 cu RATE MARI care sa nu fie pe Hamachi? Dau 100 de funde la cel care imi zice! Sa nu fie preturi mari la shop sa aiba otel la magazin sirius toate astea tari! Va rog ajutati-ma! A da si inca ceva:sa aiba ratele peste 1000 si sa nu fie pvp.

Răspuns Câştigător
| yakusho74 a răspuns:

Joaca hammer metin2 ai otel +6 la magazin nu-ti cere nimic pana la +6 de la + 7 iti cere perle pe care le iei de la magazin cu 500k
are ratele 1000%

| ShaunWhite explică (pentru yakusho74):

Imi poti da linkul te rog?

3 răspunsuri:
| xXNikeXx a răspuns:

Joaca hamer pvphappy costa 1 yang tot la shop pv+30 de mi si multe alte lucruri interesante:X:X:X: funda plz?

| ShaunWhite explică (pentru xXNikeXx):

Eu am zis pvm nu pvp!