| EuDeeaEu a întrebat:

ce servere private metin2 stiti? online sa fie, adica sa nu se'nchida maine, sa aiba rate bune etc. de metin2 black magic ce stiti?

Răspuns Câştigător
| JustMe2013 a răspuns:

Incearca metin2 gx

3 răspunsuri:
| Andreas757 a răspuns:

Metin2 Steel cresti repede te da direct lv 14 la lv 30 ai magi la G si la lv 60 la P trebuie te te duci sa le iei si is da bani multi. Funda

| EuDeeaEu explică:

In ce limba e? germana cumva?

| EuDeeaEu explică:

Si nu pot sa ma inregistrez, dupa ce am completat campurile si dau pe "inregistrare" imi apare aceeasi pagina, ca si cum nu as fi scris nimic. si am incercat sa ma loghez, nu merge...