| KingMetin2 a întrebat:

Buna

cine crede ca va ninge anul acesta in constanta?
si cand? poate e un clarvazator

Răspuns Câştigător
| Cristi_8211 a răspuns:

Vad, vad, vad in viitor... anul acesta va ninge in Constanta ca-m de Craciun, dar zapada va fi cu portia, un euro metrul cub. Si daca nu platim frigul zapada se va topii. Dar daca nu platim caldura, ne va ingheta limba in gura! A... mai vad ca zapada se va scumpii la 2 euro inainte cu 1 ora de Craciun! Deci cumpara zapada repede, si nu uita sa platesti frigul
Ok, va ninge in Constanta (vorbesc serios) cam de Craciun, uite o prognoza meteo http://www.portal-info.ro/vremea/prognoza-meteo-pentru-constanta.html apropo dupa scaderea temperaturi, si cerul inora sigur va ninge! :)) VAd ca voi primii funda!

1 răspuns:
| Cristi_8211 a răspuns:

Hm... vad, vad, vad, ca anul acesta in Constanta va ninge de Craiun. Mai vad ceva zapada va fi la portie, un euro metrul cub! Mai vad ceva, daca nu platim taxa de frig zapada se va topii, rau, rau! Si daca nu platim taxa de caldura ne vor ingheta limbile.
Ok, uita-te pe acest site http://www.portal-info.ro/vremea/prognoza-meteo-pentru-constanta.html apropo dupa cum arata prognoza, da va ninge ca-m pe a Craciun