| ByaMyru a întrebat:

Cine joaca stardoll imi puteti spune cum se face misiunea:
'Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua'
Funda!

Răspuns Câştigător
| PaulaaPaulika a răspuns:

Poti trimite mesaje pe la diferiti useri (in Guestbook, la petreceri etc.) in acre sa le spui "Heii! Imi poti da te rog o inimioara la portofoliu? Mersi!" si ei iti vor da inimioare.
Inimioare le dai astfel: Atunci cand vizitezi pe cineva iti apare un sir cu mai multe "denumiri": Suite, Salon de cosmetic, Starmovie etc., dar la un moment dat scrie si "Portofoliu". Dai acolo si Acela este portofoliul tau. Unele patretele au langa ele o inimioara. Ei bine, trebuie sa dai click pe acel patratel si ti se va deschide ca un album, iar in coltul din dreapta ai o inimioara. Dai pe aceea si astfel I-ai dat inimioara.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?