| Daniela2001love a întrebat:

Hey,TPU! Cine joaca stardoll? Ma puteti ajuta,, Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua
Finalizate: 0 / 15
Cum le obtin? Fundita pentru un raspuns corect si rapid.

2 răspunsuri:
| Ana_Sbingu_1996 a răspuns:

Inimile la obtii atunci cand cineva marge la proiectul respectiv si in coltul din dreapta sus apare o inima daca da clic pe ea ai o inima.App tu nu poti sa te votezi pe tine insati laughing Daca vrei da-mi numele tau de sd si te mai ajut eu is :anstasiascupi

| Ana_Sbingu_1996 a răspuns:

Inimile la obtii atunci cand cineva marge la proiectul respectiv si in coltul din dreapta sus apare o inima daca da clic pe ea ai o inima.App tu nu poti sa te votezi pe tine insati laughing Daca vrei da-mi numele tau de sd si te mai ajut eu is :anstasiascupi