| ღBiancaღ a întrebat:

Pe stardoll la aia cu academia imi da Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua
Finalizate: 0 / 15 si nu stiu ce sa fac... Plz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| anilatac a răspuns:

Cum obțin inimioare?

Inimioarele reprezintă voturile pe care alți membri Stardoll le dau proiectelor tale la Academia Stardoll. Dacă dorești să votezi un proiect, mergi pe pagina membrului Stardoll, alege linkul Portofoliu din meniul din partea de sus a paginii (lângă Cariere), răsfoiește prin Portofoliu și votează proiectele care îți plac.

fundita...big grin

| Zanisoara a răspuns (pentru anilatac):

Imi poti da si mie inimioare? ma cheama simonika16

2 răspunsuri:
| dancikbesq a răspuns:

Aha mie tot mi-a aparut si am incercat mai multe feluri dar nu mi sa primit dar daca voi putea numai decit iti voi spune pap pliz fundita=)