| anonim_4396 a întrebat:

cine se joaca jocul lui Kim Kardashian? Stie cineva vreun "hack" "cod" ceva? big grin

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Doamne fereste ce va mai place sa trisati chiar la toate jocurile simtiti asa ca trebuie sa trisati jucati normal e oare chiar asa de greu nu stiu eu unul nu am nevoie de nici un hack asta inseamna trisare daca vreti sa trisati treaba voastra joc si eu jocul asta mi se pare interesant ca ti se ofera sansa sa fii o vedeta de la hollywood sa intalnesti diversi oameni misiuni si dragoste desigur daca esti vedeta la hollywood trebuie sa te si respecti totusi nu ma gandesc eu asa

| MaraS2004 a răspuns:

Eu cred ca merge bine http://mobilegamehackers.com/kim-kardashian-hollywood/ dar am nevoie de ajutorul tau: cum imi aflu id-ul?