| NUTREBUIENUME a întrebat:

Cine stie cat spatiu ocupa The sims 3 All Expansions and stuff packs?

3 răspunsuri:
| NUTREBUIENUME explică:

Misiii pai si eu mi-am mai downloadat sims 2 all expansion si stuff-packs si mi-a luat vreo 8-9 ore mai mult nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-l downloadezi de pe pir@teB@ay atunci nu o sa ti-o downloadezi nici intr-o saptamana. apoi ar ocupa arproximativ 12 GB sau mai mult, eu am downloadat sims 2 cu all expansion packs si mi-a luat 14 ore plus instalarea si crackul fiecarei cam 1 ora si ceva si imi ocupa 12, 382 GB

| Tom36 a răspuns:

Eu le am aproape pe toate si ocupa 50 GB.