| cata1255 a întrebat:

Salll TPU vreau si eu sa ma ajutati cu ceva legat de samp mi-am deschis un sv roliplay si nu stiu cum sa imi iau admin am folosit /rcon login si parola si mai departe nu stiu ma puteti ajuta va rog frumos sa ma ajutati dau funda ma puteti contacta la adresa de messenger c_cata1255 mersi

Răspuns Câştigător
| RedDx a răspuns:

Este foarte simplu, intri in folderul in care ai pus serverul(acolo unde ai samp-server.exe, pawno folder, etc), deschizi apoi scriptfiles, apoi users, apoi deschizi fisierul cu numele tau, si la AdminLevel scrii nivelul de admin dorit(admin 1339, 1338, 1340, 1337, 1, 2, 3,4,5,6 ) depinzand si de GameMode-ul folosit.
fundita happy