| dedeuytz a întrebat:

Hey! xD.Am mare nevoie de credit la imvu Q~Q.Ma puteti ajuta? -_-" vreau sa ma ajutati cu chestia aia cu invitatile O_~Multumesc anticipat ^-~ dau fundita ^^ Numele meu este xBUBULINAx bye -_~

2 răspunsuri:
| MissFashionPrincess a răspuns:

Vreau sa va spun ca exista foarte multe feluri de a face credite pentru IMVU. Este foarte simplu: intrati aici http://www.metarl.com/register.php?referral=Raluka1994 pentru inscriere la metaRL. La inscriere vei primii niste metaPoints. apoi poti face surveys, quests, poti sa faci refferals pentru a castiga mai multe puncte. Punctele pot fi transferate pe contul IMVU la rata 1:1, sau pot fi transformate in Avatar Name, Change Name, sau VIP o luna. De asemenea, punctele mP pot fi transferate si pe SecondLife, Habbo, Entropia. Tine in minte ca nu poti creea decat un cont pe acelas calculator. Creearea contului nu iti va cere parola IMVU, doar contul [pentru transferari]. Acum pot doar sa va urez bafta la credite!

| dedeuytz explică:

Cum ma fac vip o luna in metarl si cate puncte trebuie? big grin