| cocosssmn3 a întrebat:

Buna,Crede-tii ca pe un asemenea calculator Sistem Desktop PC Serioux Multimedia cu procesor Intel® Core™ i3-3220 3.30GHz, 4GB, 1TB, nVidia GeForce GT 630 2GB, FreeDOS ar merge urmatoarele jocuri : cs global offensive cs 1.6 pe steam minecraft etc cu macar 40 50 fps? daca nu dati-mi un site cu un pc bun pana in 20 mil

4 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Iti merg si cu 200fps! La asemenea calculator poti juca global offensive exact cum ai juca cs 1.6 pe 1gb ram un procesor de 1. 5ghz si o memorie video de 512mb

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca nu-ti trebuie trimite-mi-l mie, cu Titanfall abia cumparat am sa il folosesc asa cum se cuvine! Cu alte cuvinte poti juca decent 90% din jocurile de pe piata.Stai pe medium si low la cele mai recente dar inca ai ceva sub capota.Si faza cu minecraftu e ca ar merge 150 moduri inainte sa cedeze placa.

| Andrei_Stefan_1999 a răspuns:

Cu un asemenea calculator iti merg sigur aceste jocuri. Si eu am un procesor de 2.9 GHz, 4 Gb ram, 1Tb nVidia GeForce GT 630 de 1 Gb. imi merg perfect jocurile.