| cipryyy100 a întrebat:

Buna CS(Counter-Strike)-ul meu s-a stricat... cand dau sa intru in el dau dublu click si imi da eroarea: "LoadTGA: Only type 2 and 10 targa RGB images supported" ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| SCOOBftw a răspuns:

1. Te deloghezi de pe steam, inchizi aplicatia din procese, apoi cureti toate fisierele de tip.tga. Acestea le gasesti in:

- C:/steam/public/
- C:/steam/grey/public/
- C:/steam/grey/steam/cached/
- C:/steam/grey/steam//games/

sau folosesti functia search si le stergi pe toate cu exceptia celor din resource.

2. Uninstall (Program files / Add-Remove programs), apoi manual din subdirectorul C:/program files/steam/ stergi toate fisierele/folderele care sunt cuprinse in el:

- C:\errorlogs
- C:\Public
- C:\resource
- C:\skins

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cipryyy100 explică:

Bai dar eu nu am steam...