| Lorryyyy a întrebat:

Cum dezamorsez o bomba in counter strike? stiu ca pe ctr si "e" dar am incercat si nu merge. Am intrat la optiuni dar nu stiu care e pentru dezamorsare bomba. Acelasi lucru il patesc si cu parasuta. fundita raspunsului cel mai folositor!

Răspuns Câştigător
| deM0 a răspuns:

Baga asta in Couter strike/cstrike/config bind "e" "+defuse1"
Si cu " " Sper sa te ajute funda?smug

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deM0 a răspuns:

Pai ti-am zis copy ce ti-am dat acolo, si il bagi in configul din "Cstrike"
si cand dezamorsezi bomba nu e nevoie sa ti ctrl, poate la tastatura ta nu poti apasa ctr+e deodata big grin poti simplu cu "E" din picioare

| Lorryyyy explică:

Demo o intrebare:cum bag ce mi-ai dat tu acolo in cs? daca merge iti dau funda happy

| raul12_1592 a răspuns:

Ti apasat pe litera e

| NeWKinGGame a răspuns:

Poti sa iei un cfg nouwinking aSqv9.cfg al meu