| alex890 a întrebat:

Sall.Cum dezamorsez bomba la counter strike 1.6 ca nu am mai jucat de mult si am uitat.

Răspuns Câştigător
| VanHelsinG007 a răspuns:

Te duci la bmb si tii apasat pe E

4 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Trebuie sa fii Counter-Terrorist, sa cumperi kit de dezactivare ( B 8 6 ), sa scrii in consola o singura data: bind e +use, iar cand esti in joc, langa bomba, apesi e.

| georgica955 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi set de dezamorsat apoi te duci la bomba si tii apasat e

| georgica955 a răspuns:

Cumperi setul de dezamorsat, te duci langa bomba si tii apasat e.

| twiterist a răspuns:

Da te duci langa bomba apesi pe E si daca ai chit de ala o dezamorsezi mai repede