| Alynwtz a întrebat:

Cine imi spune cum sa dezamorsez bomba la counter strike?

9 răspunsuri:
| Needle a răspuns:

Pe e

| Needle a răspuns:

Ti apasat... funditabatting eyelashes

| LionDen a răspuns:

Mergi in options/keyboard si dai default keys apoi dai apply si dupa asta cand ai de dezamorsat o bomba apesi e cand esti la mai putin de 1m de ea...si(presupun ca nu sti)daca ai defuse (b87/o7)se dezamorseaza in 5 secunde fara defuse kit in 10winkinghave fun

| cristyro a răspuns:

Ca sa dezamorsezi bomba te pui langa bomba, si tii apasat E pana se dezamorseaza.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe E cand te uiti la bomba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in optiuni-tastatura-use dai 2 x clik si apesi e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F10 sau e

| klevonftw a răspuns:

Te uiti la bomba si apesi pe E dar tii apasat. Daca nu iti e setat mergi la Options = > Keyboard => Use si dai dublu click si apesi pe E iar apoi va merge happy, BAFTA!

| nestiutoru a răspuns:

Eu sunt mai chior de fel, use pe langa ce este?