| Stefangabi a întrebat:

Cum pot intra pe un server la minecraft? Cand intru pe un server nu ma pot misca. Spune sa ma loghez folosind comanda /register parola confirm parola.Dar nuam pus nicio parola.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Albex a răspuns:

Salut, cand intri trebuie sa iti faci un cont sa dai /register si sa scrii de doua ori parola care vrei sa o pui la cont, iar de fiecare data cand intrii trebuie sa dai /login si sa pui parola cu care ai inregisstrat contul.

| Stefangabi explică (pentru Albex):

Unde sa-mi fac cont? Nu ma lasa sa bag parola la launcher doar numele.Pot pune parola doar daca am cont premium.

1 răspuns: