| Star19 a întrebat:

Cum pot sa trișez in "Dead by daylight "pc?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Trisezi si gata.
Este un raspuns demn de o intrebare ca asta, daca te-ai fi intrebat vreo data.

Adica cum sa "trisezi", dom'le? Nu stii sa joci? Atunci de ce mai joci?

| Star19 explică (pentru LPCTSTR):

Ma refer la un hack

| LPCTSTR a răspuns (pentru Star19):

Slabe, daca nu, nule sanse.

| AgentTorque a răspuns:

Daca iei ban ca trisezi ....alai

| dagos4k a răspuns:

Salut! In primul rand, ca jucator de dead by daylight nu ti-as recomanda sa bagi hack deoarece: iei HWID ban, ceea ce inseamna ca daca iei o data ban nu te mai poti juca daca iti cumperi din nou jocul pe alt cont de steam. In al doilea rand, exista acel "Easy Anticheat" in fisierele jocului, chiar daca e un anticheat slab tot iti detecteaza codul. In al treilea rand, hack-uri pentru. dead by dayligt nu o sa gaseste NEVER (mai ales moca) sau chiar daca exista la un moment dat vor fi detectabile. Succes!happy