| Terminator97 a întrebat:

Rocket League sau Dead by Daylight?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dead by Daylight.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Dead by Daylight are actiune, drama si foarte mult Horror.
Si cel mai important ai clasament si rank si poti sa te distrezi cu criminalul in spatele tau si ai upgradeuri saptamanale.
PS:Ai adrenalina si mereu nu stii la ce te poti astepta atat ca si criminali cat si jucatori (playeri).

Rocket League este un joc bun dar nu a mai adaugat upgrade sa faca jocul ceva mai interesant fata de cum este acum este bun dar daca joci primele 3-5 meciuri te plictisesti.
PS:Este bun sa pierzi timpul sau n-ai ce face in rest nimic.

| Play_Viktor_1975 a răspuns:

Dead by Daylight

| Irimia_Dragos_1990 a răspuns:

Dead by Daylight

| Baa_Valyy_1990 a răspuns:

Rocket league