| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

cum se face setul uiversal pe metin2 european? cine spune dau fund da frumos sa zica tongue

Răspuns Câştigător
| Toti2013 a răspuns:

Eu ziq asa ai 8 itm pe tine 2 itm va.fi cate o rasa adiq?
Pe.coif de 21 sau orice.coif rezistenta magie rezistenta fulger si daq.intra si hh si la 6/7 sura sura
Apoi pe cercei 6/7 sura sura si pe ei magie sabie vezi ce.intra depinde ce.mt joci
Scut de wat.aici de 61 6/7 war war si pe el hh(daq.intra) imun necunostinta tarie(daca esti war) inteligenta (sura shaman) flex.(ninja) si critiq
Papuci sageti pumnal pv critiq 6/7 ninja.ninja
Bretara pumnal sageti pv critica 6/7 ninja ninja
Arma si armura sa aiba la 6/7 shaman shaman e simplu trebuie doar imaginatie

1 răspuns:
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Multumesc frumos chiar m-ai ajuat! sa ma raspunzi la intrebarile mele tongue