| GandalfTheWizard a întrebat:

Buna big grin As vrea sa va intreb cum sa pot intra pe servere romanesti la WoW? Wrath Of The Lich King&Cataclysm? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Mares_Florian_1998 a răspuns:

1. Trebuie sa ai aceeasi versiune indicata pe site WOW
2. Si vei gasi pe site ca trebuie sa introduci in : WoW / bla/bla si este un fisier numit realmist.wtf intri in el si serverul respectiv iti va arata pe site ce trebuie sa scrii in fisierul respectiv. Bafta

P:S scuze da nu am mai jucat wow si am uitat locatia exacta a Realmist.wtf!