| alexandru1233210 a întrebat:

Buna dati-mi si mie un metin calumea va roog ca m-am plictisit nu mai stiu ce sa joc... PLEASE! preferinte:Sa fie lv max 127+ sa nu fie metinuri din astea pvm sa fie pvm pvp intre pls

Răspuns Câştigător
| complicata2002 a răspuns:

Metin2 hotstyle, metin2 GTH, metin2 hammer [pvp], dark mt2, cam asta stiu eu.

5 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Maaa u te-ai plictitist de mt asa eram si eu inainte incearca si altceva alte jocurii chestii sau lasa si u pc in pace!

| alexandru1233210 explică:

Cam TOATE le-am jucat si m-am plictisit de ele. hai sa nu ziceti ca's rau dau o fundita

| AliSeya a răspuns:

MetinApollo,Metin2Hammer,metin2apocalypse,Metin2.Ro Trianguli aici sunt multi Ro, Metin2Arena. :3

| yonyonutz a răspuns:

Metin2 xpm.metin2 yoneis.metin2 tdl

| Larissa_Lari_1991 a răspuns:

World of Warcraft Wrath of the Lich King sau Cataclysm