| Deac_Alex_1994 a întrebat:

Buna dati-mi un link cu GGMM Gta San Andreas! GGMM trebuie sa fie schimbat nu cu vechile masini si il vreau modificat dau Funda

Răspuns Câştigător
| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

Incearca cu SAMI sa instalezi tu masini. exista link-uri pe yt..Decat sa descarci tu unul modificat si sa-ti mearga greu..mai bine iti schimbi tu soselele cateva casute si o parte din masinile cu care mergi cel mai des..Sau daca vrei sa faci un banuts modifica-l tot (absolut tot) si pune-l pe un site de download intelege-te cu "proprietaru" si poate primesti 1 leu 2..la fiecare download.Asta daca e facut corect..Bafta!