| LM89 a întrebat:

Am luat de curand un program de modificat masini in GTA San Andreas se numeste GTA Garage Mod Manager(GGMM) dar cand vreau sa il deschid imi da o eroare :"TXD Corrupt." Din ce cauza imi face asa? Poate puteti sa ma ajutati? Astept un raspuns. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Ala nu-i de modificat masini, daca vrei moduri serioase si programe ce merita folosite intra pe www.gtainside.com

2 răspunsuri:
| gufdsasefsgytg a răspuns:

Descarcati tdx

| Pitoiu_Ionut_1993 a răspuns:

Iti Trebuie ggmm si le instalezi in gta san andreas. este simplu. eu mi-am luat in maxim 30 de minute vreo 30 de masini