| Adrianos112 a întrebat:

de curand am instalat GTA San Andreas, imi merge tot am bagat masini moduri ...etc,dar am luat un tren de pe net si l-am instalat cu GGMM dar problema e ca imi face lag +bug si vreau sal deistalez si sa fie cel normal, cel vechi, trenul care a fost inainte nu ala schimbat de mine.Cum pot face asta.Dau Fundita cat mai rapid posibil.

Răspuns Câştigător
| vedetamuziciiana a răspuns:

Lasa-mi te rog frumos id-ul tau pe privat. happy Iti voi explica acolo :*

| Adrianos112 explică (pentru vedetamuziciiana):

Mda nu pot sa dau PM DAR LASA UITEL ASA adrian.adryan85@yahoo.com

| vedetamuziciiana a răspuns (pentru Adrianos112):

Ok. Sunt StiiipMeek, da accept. happy

| Adrianos112 explică (pentru vedetamuziciiana):

Astept invitatia!

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da-mi id-ul tau si te ajut sa iti refaci trenul la cel normal

| Adrianos112 explică:

O sa vil dau prin PM

| Laurentiu05 a răspuns:

Il stergi de unde l-ai instalat iar dupa instalez iar GTA-U sper sa iti mearga astept raspunsul tau!