| teampupatametitor a întrebat:

Buna dc la lady popular in zilele de PaSti nu mi s-a pus in cont banii primiti de la iubit? cel mai bun raspuns are fundita

Răspuns Câştigător
| lavinia_5701 a răspuns:

Buna! Pentru ca atunci au bagat versiunea 2.0 si nu s-a schimbat nimic pentru ca a fost blocat o peroada de doua zilebig grin

2 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Pai poate nu a trimis sau i-a dat eroare.

| Frrramboise a răspuns:

Se mai intampla...eu nu am primit puncte de multe ori...si nici banii pe 3 zile laughing Trimite un feedback si spune-le adminilor, ca poate se rezolva. funda?