| Denisa885 a întrebat:

de cateva zile joc Barn Buddy pe facebook si am lvl 20. As vrea sa pot sa cresc mai repede. Stiti cateva metode de crestere a nivelului? (as vrea sa trisez putin >:" )

Răspuns Câştigător
| Vasy0105 a răspuns:

Plantează flori, iei multă experiență, sau planează iarba, si după omoar-o laughing, sincer ni știu ce vedeți la jocul ala, m-am plictisit demult de el. happy

| Denisa885 explică (pentru Vasy0105):

Sincer sa iti spun nu ma fascineaza jocul, e ok si atat, dar vreau sa castig un pariu smug Merci!

1 răspuns: