| maddallyna a întrebat:

de ce cand intru in cs imi apare jos unde e scris cu galben counter-strike imi apare o linie alba.si meniul nu apare.si daca dau sa scriu un server in consola imi da eroare...ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| maddallyna explică:

Merci.sunt fatahappy.si l-am dezinstalat apoi reinstalat cs-ul. jucam pe laptop si aveam w7 trebuie sa-l formatez iarlaughingnici 1 luna nu a trecut de cand l-am formatat ultima oara si ii pun xp ca 7 imi face numai probleme.scuza-ma tu pe mine daca am greselilaughingis ametita raulaughingam avut ieri majoratul si am stat pana pe la 4 azi dimineatabig grin

| Shottas a răspuns (pentru maddallyna):

Mdea.bv.Ciudat ca o fata joaca csrolling on the floor. Adica de plictiseala merge...Si eu ma mai joc cand ma plictisesc dar nu rezist mai mult de 2 ore chiar daca-s cel mai bunrolling on the floor Si pana la urma ti-a mers? Pe laptop cel mai bun e xp, nu iti mananca multe resurse nu ii trebuie viteza mare de transfer(capitol la care laptopurile sufera) etc.etc. App cum a fost la majorat?laughing Teai imbatat bine?rolling on the floor