| JuiceApple a întrebat:

De ceva timp mi-am luat the sims 3 seasons. Problema este ca. Intru in el, iar peste 2-3 min Ma da afara si Imi da o eroare ceva gen ca nu am memorie... Ce as putea sa fac va rog ajutor. Puteți sa Imi spuneti cum sa îl instalez sa nu mai facă ASA? Funda :*.

3 răspunsuri:
| 1aprilie a răspuns:

Buna.Chiar daca l-ai mai instala inca odata tot la fel ar face pentru ca nu ai memorie suficienta.Mai fa si tu curatenie prin calculator, mai sterge jocuri alea, alea ceva ce nu-ti mai trebuie şi atunci nu-ti va mai da eroare.Bafta

| JuiceApple explică (pentru 1aprilie):

L-am reinstalat. Si am stres. Dar tot Imi spune ca exista o eroare. Si nu e de memorie acum. nu stiu ce se int cu el.

| 1aprilie a răspuns:

Inseamna ca nu ai compatibil windows-ul cu jocul.