| AiLaiX a întrebat:

De ceva vreme incerc sa ma loghez pe skype, astept vreo 30 de minute sa se tot miste rotita aia, apoi se logheaza. Insa, tot nu sunt logat, deoarece imi apare in interiorul logo-ului ca este in curs de conectare. Deci ma dispera. L-am dezinstalat, tot si l-am instalat din nou. La fel face. Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Cred ca este din cauza conexiunii la internet

| VladGH a răspuns:

Nu iti arata nici macar pe cei din lista ca sunt online? Ai intrat acolo unde sunt optiunile ocupat, absent, nu in linie. etc.

| AiLaiX explică:

Aaa ok.

| AiLaiX explică:

Da, am umblat la concectat / plecat / etc si nu pot sa imi schimb statusul. :-s

| EUSUNTGODZILLA a răspuns:

Pentru Skype iti trebuie net de peste 100 mbps nu te pot ajuta mai mult.

| AiLaiX explică (pentru EUSUNTGODZILLA):

Pai eu am 200 de mbps... si faza e ca mi-a mers pana ieri perfect.