| anonim_4396 a întrebat:

De curand am primit un laptop nou de Craciun si nu stiu ce jocuri pot juca pe el. momentan joc sims 3 si fifa 11..sistemul are in componenta 2GB RAM, placa video de 512 mb, WINDOWS 7 si procesor de 1.7 Ghz Intel core duo.ecranul este HD led daca conteaza..cam ce pot juca pe el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iti va merge si fifa 13 si nfs the run, battlefield 3, gta iv, dead space 2

| baicu_1517 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ca am procesor de 1.7 Ghz dual core si nu prea stiu daca vor merge toate sau daca vor merge calumea...